O nas

Witamy na naszej stronie . Jesteśmy wdzięczni za wybranie nas oraz poświęcenie nam swojej uwagi i swojego czasu.

Swój pierwszy gabinet otworzyłam w 1994 roku.Wcześniej przez okres ok.10 lat pracowałam w szpitalu. Zdrowie i uroda to moja pasja.Dlaczego takie połączenie?Nie można być ,, pięknym” na zewnątrz jeśli w środku którakolwiek z naszych komórek pracuje nie tak jak powinna . To co mamy w środku widać na zewnątrz.Lubię to co robię i czerpię z mojej pracy ogromną satysfakcję.Nieustannie poszerzam swoją wiedzę nie tylko z dziedziny kosmetologii i medycyny estetycznej ,ale również z medycyny naturalnej (zdrowe odżywianie ,suplementacja,medycyna energoinformacyjna).Medycyną i kosmetyką interesowałam się od zawsze.W szczególności ciekawił mnie wpływ zdrowia na nasz wygląd.Dzisiaj wiem, że o urodę należy dbać kompleksowo nie tylko zewnętrznie ,a skóra jest mapą naszego wnętrza.

Znalezione obrazy dla zapytania pielęgnacja twarzy obrazy

W naszym gabinecie możecie być Państwo pewni bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów zarówno pod względem zdrowotnym jak i profesjonalnym .Nasz wykwalifikowany personel zadba o Państwa wygodę i zadowolenie ,chętnie odpowie na pytania oraz doradzi w sprawach związanych z Państwa urodą .Jesteście Państwo w naszym salonie mile widzianym gościem i traktowani tak jakbyśmy sami chcieli być traktowani.

Oferta naszego salonu jest tak dobrana ,abyście Państwo mogli znależć dla siebie coś wyjątkowego. W naszym salonie wykorzystujemy produkty renomowanych firm: Repechage,Mediderma ,Filorga ,Anna Lotan ,Biomaris ,Clarena ,Mollon ,Chiodo,Semilac ,Baehr i inne.

U nas nie tylko wykonacie Państwo zabieg, ale także zrelaksujecie się i dowiecie, jak dbać o swoje zdrowie i urodę dzień po dniu. Po skończonym zabiegu jeśli Państwo zechcecie, zakupicie indywidualnie dobrane, naturalne kosmetyki do pielęgnacji domowej.

Zapraszam Państwa do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty Jolanta Giec i  współpracownicy naszego salonu.

Na stronie omówiona została tylko wybrana oferta zabiegów,a podane ceny mogą nieznacznie się wahać w zależności od nakładu  pracy i zużycia materiałów.Inne zabiegi są dostępne na zapytanie i po wcześniejszym uzgodnieniu.