Blue studio gabinet kosmetyczny


Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/bluestud/public_html/class/Wysiwyg.class.php on line 17

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/bluestud/public_html/class/Baza.class.php on line 6

Witaj!

 

Gabinet Blue Studio działa na rynku usług od 1994 roku. Proponuje kompleksowe usługi z zakresu pielęgnacji twarzy, ciała, dłoni i stóp, makijażu, masażu, a w osobnym punkcie usługi fryzjerskie. W naszym salonie o wygodę i zadowolenie klientów dba wykwalifikowany personel: kosmetolodzy ,technicy usług kosmetycznych, rehabilitant, czeladnik usług fryzjerskich.

Zabiegi wykonywane są w miłej atmosferze, która pozwala na chwilę oddechu od pośpiechu szarej i stresującej codzienności.

 

 

Do zabiegów wykorzystujemy produkty następujących firm:
MediDerma, Filorga, Biomaris, Mary Cohr, Clarena, Bielenda, Kryolan.
U nas nie tylko wykonasz zabieg, ale także zrelaksujesz się i dowiesz, jak dbać o swoje zdrowie i urodę dzień po dniu. Po skończonym zabiegu zakupisz indywidualnie dobrane kosmetyki do pielęgnacji domowej.

 

 


Satysfakcja naszych klientów jest dla nas sprawą priorytetową . Stawiamy więc na ciągły rozwój, stale poszerzając naszą wiedzę na licznych kursach i szkoleniach, co ma wpływ na poziom i jakość oferowanych usług.

 

 

 

 

 

 

Partnerzy

Focus RF