Zabiegi na ciało

Czysta, nawilżona i wygładzona cera, wypielęgnowane dłonie i stopy, perfekcyjny makijaż nie zapewnią Państwu dobrego samopoczucia jeśli ciało będzie „spięte i obolałe”. Zabiegi na ciało odprężają, a regularne odprężenie :

-rewitalizuje na poziomie cielesnym

-uruchamia procesy samoleczenia

-badania wykazały, że zregenerowany organizm ma mocniejszy system odpornościowy

-rozluźnione mięśnie powodują wyraźną redukcję bólu

-odprężony umysł może lepiej się skupić

-myślenie staje się jaśniejsze, a wrażenia zmysłowe intensyfikują się

-stajemy się piękniejsi

W naszym salonie wykonujemy  zabiegi na ciało takie jak -masaż bańką chińską,masaż świecą,okłady z soli morskiej,okłady z alg.Szczególnie jednak polecamy:

Peeling ciała

Jest to zabieg ,który usuwa  obumarły naskórek, widocznie i od razu poprawia wygląd skóry: oczyszcza ją,wygładza ,przywraca jej prawidłowy koloryt i nawilżenie.

Cena od 80 zł

Znalezione obrazy dla zapytania peeling ciała gabinecie kosmetycznym obrazy

Masaż

Historię masażu należy łączyć z historią dotyku, który od czasów prehistorycznych był integralną częścią systemu społecznego. Dotyk odgrywa bardzo ważną rolę w życiu każdego człowieka. Potrzebujemy go do prawidłowego funkcjonowania organizmu na każdym etapie życia. Jest pierwszym zmysłem rozwijającym się w życiu płodowym i najważniejszym łącznikiem z otaczającym nas światem. Już w dzieciństwie dotyk rodziców w magiczny sposób łagodzi ból, uspakaja i sprawia,  że znikają wszystkie niepowodzenia. Masaż jako zabieg pielęgnacyjny wykonujemy w celach leczniczych, relaksacyjnych  lub w celu przygotowania organizmu do wysiłku. Wiele kultur stworzyło własne metody masażu w których stosuje się charakterystyczne dla danego regionu dodatki : substancje lecznicze i odżywcze czy odpowiedni rytuał masażu. Masaż daje widoczne rezultaty na powierzchni skóry, ma działanie terapeutyczne i psychologiczne. Może  konkurować z lekami uspakajającymi i środkami przeciwbólowymi. Przywraca wewnętrzny spokój i harmonie ducha.

W naszym gabinecie polecamy następujące masaże:

Masaż relaksujący i masaż leczniczy – działa na skórę, tkankę podskórną, mięśnie, torebki stawowe i więzadła. Zwiększa przepływ chłonki oraz krwi przez naczynia krwionośne, przyspiesza procesy usuwania zbędnych i trujących produktów przemiany materii, przyspiesza procesy regeneracyjne. Wpływa na układ nerwowy, wewnątrzwydalniczy  oraz  narządy wewnętrzne.  Wykonywany jest na różnego rodzaju oliwkach.

Cena od 50 – 120 zł w zależności od masowanego  obszaru.

Znalezione obrazy dla zapytania masaż ciała

Masaż magiczny dotyk – masaż autorski opracowany dla naszego gabinetu. Jest połączeniem techniki masażu klasycznego, akupresury oraz bioenergoterapii. Działa na skórę , tkankę tłuszczową oraz mięśnie. Uporządkowuje prace układu nerwowego, trawiennego, hormonalnego oraz pracę enzymów. Wyrównuje poziom  płynów w organizmie. Przywraca równowagę funkcjonowania organizmu, a ciału harmonijne proporcje.

Cena  150-180 zł

Masaż neuroenergetyczny -jest to masaż polegający na podawaniu  bezpośrednio w kanał kręgosłupa energii o określonych częstotliwościach.Dołącza się go w niektórych przypadkach jako element terapii do seansu kosmoenergetyki np.przy pracy z kręgosłupem,stawami lub wykonuje samodzielnie w celu szybkiego podniesienia energetyki i zrelaksowania .

Cena masażu 12o zł

Focus RF FOCUS RF+® jest urządzeniem bipolarnym z opatentowanym systemem napinania skóry AUTO-FOCUS 3D i potrójnym systemem chłodzenia. Dzięki temu zabieg jest bezbolesny, a fala radiowa dociera tylko do tych partii, na które chcemy działać – do skóry właściwej, gdy pragniemy pobudzić fibroblasty do produkcji kolagenu i oczekujemy efektu ujędrnienia, albo do tkanki podskórnej, gdy chcemy dodatkowo wyszczuplić dany obszar ciała. Fala dociera w te miejsca i wraca do urządzenia.Dzięki zabiegowi następuje:

 • redukcja cellulitu
 • Zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej
 • Ujędrnienie ciała
 • Podniesienie pośladków
 • Wysmuklenie talii
 • Likwidacja luźnej skóry na brzuchu
  i wewnętrznej stronie ud
 • Odmłodzenie skóry rąk i stóp
 • Wygładzenie nierówności po liposukcji

Cena 400zł na wybrą partie ciała promocja 280zł

Cellulogia – działa  na skórę i podskórną tkankę tłuszczową. Można tą metodę zaliczyć do masażu łącznotkankowego. W wyniku zabiegu następuję likwidacja celulitu poprzez rozbicie komórek tłuszczowych oraz w sposób widoczny redukcja obwodów ciała.
Blizny i rozstępy staja sie mniej widoczne. Zmniejszenie obrzęku uzyskuje się w efekcie stymulacji mikrokrążenia. Zabieg wykonuje się w miejscach objętych cellulitem – uda, pośladki ,brzuch ,przedramiona.Wskazania:

 • likwidacja cellulitu
 • ujędrnienie skóry
 • modelowanie sylwetki
 • pobudzenie krążenia
 • wygładzanie rozstępów i blizn
 • zmniejszenie obrzęków
 • przygotowanie do liposukcji
 • terapia przeciwstarzeniowa
 • wspomaganie leczenia blizn, oparzeń, obrzęków
 • zabiegi relaksacyjne

Cena 80zł 

Znalezione obrazy dla zapytania cellulogia