Blue studio gabinet kosmetyczny


Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/bluestud/public_html/class/Wysiwyg.class.php on line 17

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/bluestud/public_html/class/Baza.class.php on line 6

Zabiegi specjalistyczne

 

 

 

Peelingi chemiczne – kwasy glikolowy, azelainowy, migdałowy, pirogronowy i inne o

 

różnym stężeniu i ph, dobierane indywidualnie  do potrzeb skóry i problemu.

 

Ceny zabiegów - 130 zł - 280 zł.

 

 

 

Ultradżwieki:

 


 

Cena zabiegu - 70 zł.

 


Cena zabiegu - 40 zł + koszt ampułki.

 

 

 

Mikrodermabrazja diamentowa – to nowoczesna w pełni bezpieczna i bardzo

skuteczna metoda, która poprawia funkcjonowanie skóry oraz pomaga uporać się z jej

specyficznymi problemami. To zabieg dla osób pragnących osiągnąć jak najlepszy efekt w krótkim czasie. Polega na mechanicznym ścieraniu wyłącznie warstwy rogowej naskórka .Zaraz po zabiegu można wrócić do normalnej aktywności.

 

Wskazania do zabiegu:

 

 Cena zabiegu - 150 - 250 zł.

 

 

Koagulacja - jest to alternatywa dla klientów, którzy mają kłopot z popękanymi naczynkami, włókniakami, brodawkami (twz. kurzajki) lub nadmirernym owłosieniem. Elektrokoagulacja za pomocą prądu wysokiej częstotliwości doprowadza do koagulacji tkanek. Zabieg odbywa się bez większej uciążliwości i potrzeby zmiany trybu życia. Proces gojenia jest zazwyczaj którtki i przebiega bez komplikacji, ale zależy to wszystko od wrażliwości osobniczej. 

 

Cena: wycena indywidualna

 

 

 

 

 

Cellulogia – działa  na skórę i podskórną tkankę tłuszczową. Można tą metodę zaliczyć do masażu łącznotkankowego. W wyniku zabiegu następuję likwidacja celulitu poprzez rozbicie komórek tłuszczowych oraz w sposób widoczny redukcja obwodów ciała.
Blizny i rozstępy staja sie mniej widoczne. Zmniejszenie obrzęku uzyskuje się w efekcie stymulacji mikrokrążenia. Zabieg wykonuje się w miejscach objętych cellulitem – uda, pośladki ,brzuch ,przedramiona.

 

Wskazania:

 

 

 Cena promocyjna za jeden zabieg - 70 zł !

 

 

 

 

 

Focus RF - radiofrekwencja - ( odbudowa kolagenu )